szlachetna paczkaSzlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Pragnę Państwu przekazać relację z przekazania paczki:

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Alicja była niesamowicie poruszona wszystkimi paczkami. Nie była w stanie uwierzyć własnym oczom, że tyle ich było! Aż się popłakała ze wzruszenia, tak samo jak jej starsza córka Justyna. Oskar skakał wokół prezentów i od razu zabrał się za ich otwieranie. Pani Alicja chciała bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego , że ich tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe.

Słowo od Wolontariusza

Jest we mnie tyle pozytywnych odczuć, że nie jestem nawet w stanie ich wszystkich opisać! Widok uśmiechu na ustach pani Alicji i jej łzy wzruszenia sprawiły, że ja sama się niesamowicie wzruszyłam. Chciałabym podziękować wszystkim darczyńcom ze Szkoły Podstawowej im. ks Józefa Londzina, którzy przyłączyli się do tworzenia paczki. Szczęście jakie podarowaliście pani Alicji jest nie do opisania i bardzo bym Wam chciała za to podziękować!  Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Kilka słów ode mnie:

W swoim imieniu chciałam wszystkim podziękować, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do stworzenia tak pięknej paczki. Udało nam się spełnić wszystkie marzenia rodziny. Przygotowaliśmy aż 21 paczek, został zakupiony laptop, drukarka, prezenty, kurs tańca, oraz sporo bonów do sklepów.

Łączna kwota jaką udało się zebrać to: 9793,49 złotych

Bony o wartości: 4300 złotych

Dzięki Państwa hojności udało nam się również obdarować jeszcze jedną samotną osobę, która nie znalazła darczyńcy. W tym roku szczęści będzie podwójne, bo zorganizowaliśmy 2 piękne paczki.

Serdeczne podziękowania kieruję do Pani Aleksandry Dziech i Drukarni Dimograf za okazaną pomoc, ogromne wsparcie finansowe i rzeczowe.

Jeszcze raz dziękuję Państwu z całego serca za okazaną pomoc.

 Kolejny raz mogłam na Państwa liczyć !

Z okazji zbliżających  się Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu wszelkie pomyślności , zdrowia oraz spokoju w tych niespokojnych czasach.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu: Barbara Tomaszewska