Projekt „Chcemy dobrze wyrosnąć” nagrodzony w konkursie „Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem". Uczniowie naszej szkoły: Małgorzata Kózka, Adam Światłoch i Igor Mika zajęli I miejsce w tegorocznej edycji konkursu. Zapraszamy na prezentację ich działań:

W konkursie wzięło udział 14 szkół podstawowych z naszej gminy, zgłoszono 30 zespołów projektowych i 90 uczestników. Przedstawione prace oceniała Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli Urzędu Miejskiego, spółki Lotos Terminale oraz Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych. Program edukacyjny "Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem" to wspólne przedsięwzięcie Gminy Czechowice-Dziedzice, reprezentowanej przez Zespół Placówek Oświatowych oraz Grupy LOTOS SA, będącej partnerem strategicznym realizowanego projektu. Celem programu jest wzmocnienie systemowych działań na rzecz opieki nad uczniem zdolnym, wsparcie działań środowisk nauczycielskich, kształtowanie myślenia naukowego oraz promocja wykorzystania metody projektowej w edukacji w szkołach podstawowych.