IMG 20210126 WA00047 grudnia 2020r. to kolejny magiczny dzień, w którym to staliśmy się DARCZYŃCAMI SZLACHETNEJ PACZKI dla Pani Kingi i jej rodziny. Udział w tej akcji był dla nas lekcją wrażliwości, empatii i otwarcia na potrzeby drugiego człowieka. Większość z nas odrobiła tę lekcję na „szóstkę”.

W imieniu obdarowanej rodziny chciałam podziękować za współpracę, zaangażowanie i wielkie serce jakie okazaliście Państwo podczas naszej zbiórki - każdy powinien brać z Was przykład. Cieszymy się, że razem z Wami zmieniamy świat na lepsze. Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka - my dodatkowo okazujemy ją w prezentach, które trafiły prosto w serce obdarowanej rodziny. Udało nam się zebrać dużą ilość środków higienicznych, artykułów spożywczych, papierniczych artykułów, wspaniałych prezentów, niespodzianek – marzeń. W tym roku, mimo tak trudnego dla nas wszystkich czasu zebraliśmy bardzo dużo prezentów i jeszcze więcej darowizn w formie bonów i gotówki. Zakupiłam wszystkie potrzebne rzeczy: pralkę, odkurzacz, żelazko mikrofalówkę, garnki, noże, patelnie, tonę węgla itd. Darczyńca z naszej szkoły podarował tonę węgla wraz z rozładunkiem i dostawą do domu. Klasy zakupiły bony na zakup odzieży i butów w kwocie: 450zł oraz 470 zł. Kieruję serdeczne podziękowania Firmie: Dimograf, która wsparła nas finansowo: 2390 zł oraz rzeczowo. W szkole zebraliśmy: 3457,00!!! Za pozostałe pieniądze zakupiłam bony spożywcze. Wolontariuszka opiekująca się rodziną poinformowała, że podczas przekazania paczki pani Kinga wraz z córką popłakały się ze szczęścia, cały czas powtarzały, że nigdy wcześniej nie dostały tak pięknych rzeczy.

Pragnę Państwu jeszcze raz serdecznie podziękować za wsparcie, pomoc i wiele życzliwych słów. To wielkie szczęście mieć wokół siebie ludzi o tak wielkich sercach. DZIĘKUJĘ !

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu: Barbara Tomaszewska