Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.Pan Mirosław był bardzo wzruszony, próbował opanować łzy aby nie rozkleić się przed nami. Ilość paczek była dla rodziny wielkim szokiem. Bardzo ciężko było nam pomieścić wszystko w mieszkaniu. Niesamowitą radość sprawiła rodzinie nowa pralka. Wiktoria skakała z radości, kiedy zobaczyła rower, który był przepiękny. Bardzo cieszyła się ze wszystkich kolorowanek, jakie dostała, że będzie tyle mogła rysować. Igor tak samo był bardzo ucieszony ze wszystkich rzeczy jakie otrzymał. Wraz z siostrą od razu zaczęli wszystko przymierzać. Nie mogli się nacieszyć z tych wszystkich rzeczy. Pan Mirosław był tak wzruszony, że kiedy rozpakowaliśmy i zobaczył paczkę, która była skierowana konkretnie dla niego, powiedział: "Ja nie dam rady, za dużo tego wszystkiego". Był tak zszokowany, że musiał zrobić sobie chwilę przerwy i dopiero po chwili dalej rozpakowywaliśmy. Pan Mirosław ciągle tylko powtarzał: "Jak ja się wam odwdzięczę?"
Co chce przekazać wolontariusz?
Bardzo dziękuje za współpracę. Współpraca z Państwem była bardzo przyjemna. Jestem zachwycona zaangażowaniem, jakie włożyliście w przygotowanie paczki. Paczka jaka została stworzona dla rodziny przeszła moje wszelkie oczekiwania, ja sama się tego nie spodziewałam. Życzę państwu spokojnych, przede wszystkim zdrowych, spędzonych w gronie rodziny Świąt Bożego Narodzenia, niech narodzony Jezus Chrystus obdarzy was Błogosławieństwem. Szczęśliwego Nowego Roku!
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Rodzina była w głębokim szoku, nie była w stanie wyrazić słowami tego, jak bardzo są wdzięczni. Po chwili pan Mirosław powiedział: "Bardzo dziękujemy za otrzymaną pomoc, nie spodziewaliśmy, że aż taką otrzymamy, że tego będzie aż tyle. Życzymy wspaniałych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia".

Zapraszamy do galerii zdjęć