Podczas wigilijek klas 4–6 uczniów należących do Szkolnego Koła Turystycznego spotkała miła niespodzianka – dotarły do nich przesyłki od Świętego Mikołaja. Serdecznie dziękujemy Informacji Turystycznej w Szczyrku oraz @miasto_szczyrk za przekazanie pięknych kubeczków, smyczy oraz map, które trafiły do członków naszego koła. Upominki z pewnością zachęcą uczniów do dalszego odkrywania górskich szlaków i rozwijania pasji turystycznych.