603852193 1991351484922202 3059745695336352851 nW ostatnim dniu przed przerwą świąteczną w naszej szkole tradycyjnie odbyły się jasełka bożonarodzeniowe. Wzorem lat ubiegłych na scenie wystąpili uczniowie wszystkich klas, uświetniając to podniosłe wydarzenie swoim śpiewem, tańcem oraz recytacjami. Kolędy i pastorałki, które wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój zostały starannie przygotowane i zaprezentowane przez uczennice i uczniów, przy wsparciu wychowawców i nauczycieli.

Nieodzownym elementem całego widowiska były prześliczne dekoracje nawiązujące do cudu Bożych narodzin. Tegoroczna konwencja jasełek nabrała nieco uwspółcześnionej formy za sprawą obecności Małego Księcia podróżującego między planetami i poszukującego przyjaciela. Nic dziwnego, że odnalazł go na ziemi, gdzie zapanowała miłość, empatia i zgoda. Jasełka zakończyły się gromkimi brawami oraz życzeniami świątecznymi, które przekazała Pani Dyrektor Barbara Parchańska. Galeria zdjęć