599660949 1985813215476029 8467518923119091099 nPlastycy z naszej szkoły (uczestnicy zajęć plastycznych POPP"ART.") znów pokazali swoje możliwości na powiatowym konkursie plastycznym "Magia Beskidów". 12.12.2025 w MBP w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się rozdanie nagród. Nagrody zdobyli: Oliwia Strządała z 1b, Katarzyna Lapczyk z 2b, Jan Podkowiński z 3a, Zuzanna Chochlińska i Karolina Puskarczyk z 4b, Lena Ciesielczyk z 8b. Wyróżnienia otrzymali Stanisław Bandel i Samuel Adamaszek z 3a, Maria Bandel z 8a a kwalifikację do wystawy uzyskał Wojciech Czyż z 6b. Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów. Galeria zdjęć