Za nami zawody drużynowe w „DWA OGNIE”. Uczniowie klas 4 reprezentowali SP Zabrzeg w składzie: Julia Czarnecka, Zuzanna Karut, Maja Roehrich, Karolina Sordyl, Julia Podkańska, Nadia Walczyszyn, Jakub Hoffmann, Jakub Żertka, Paweł Adamus, Karol Gruszka, Wiktor Wilkosz, Leon Siwiec. Turniej odbywał sie w ramach Igrzysk Sportowych Dzieci w gm. Czechowice-Dziedzice. Po długiej i ciężkiej rywalizacji, w ogromnych emocjach i pozytywnym duchu walki drużyna zdobyła brązowe krążki - zajmując III miejsce. Dziękujemy!!!
Szkoła Podstawowa


